Oceněné

obráběcí stroje

Jsme ryze česká firma, která se řadí mezi přední evropské výrobce brousících strojů na kov a dřevěné materiály.

Aktuality

INDUSTRY DAYS Budapešť (7.-10.5.2024)

Na výstavě prezentován odjehlovací stroj BSM 1100 RDA určený pro odjehlení laserových výpalků, včetně novinek -  silikonové podložky pro broušení malých dílců s vysokou přilnavostí povrchu a minimálním rozměrem dílce tvaru mince, a asistentem obsluhy stroje pro snadný výběr nástrojů a parametrů nastavení stroje. Navštivte nás v hale A / 305, těšíme se na Vás.

07 | 05 | 2024

Pozvánka na veletrh STOM Targi Kielce (PL)

Rádi bychom Vás pozvali na veletrh strojírenských technologií STOM Kielce, který se koná v termínu 19.-22.3.2024 v polských Kielcích. Na veletrhu bude prezentován odjehlovací stroj BSM 1100 RDA, najdete nás v hale A / 59. Těšíme se na vaší návštěvu.

14 | 03 | 2024

Výstava OPEN HOUSE ve Spojených arabských emirátech

Firma RWT se zúčastnila výstavy OPEN HOUSE našeho zastoupení, firmy YES machinery ve Spojených arabských emirátech. Zde byl úspěšně prezentován odjehlovací stroj BSM 1100 RDR řady Steelline 180 a probíhalo broušení vzorků se zákazníky z blízkého východu. Na konci výstavy se podařilo stroj prodat zákazníkovi z Abu Dhabí a ten tak bude pracovat po boku laserového řezacího stroje BYSTRONIC a usnadní tak namáhavé manuální broušení a tím zvýší produktivitu firmy.

27 | 02 | 2024

Všechny novinky

Úspěchy a ocenění

Hrdě se můžeme hlásit k tvrzení, že patříme mezi špičky v našem oboru. Ocenění za naši práci si můžete prohlédout níže.

Kde nás najdete

RWT, s.r.o.

Jiráskova 899/2

Rychnov nad Kněžnou

516 01

Do kontaktů

Napiště nám

Název firmy

DIČ

Vaše jméno *

Vaše příjmení *

Adresa: *

Telefon: *

Email: *

Text zprávy:

Kontrola: *

Veškeré vámi vyplněné údaje z kontaktního formuláře budou použity výhradně za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Následně budou smazány. Nebudou použity pro zasílání jakýchkoli sdělení. Zde najdete kompletní informace o zpracování osobních údajů

Flag Counter