Oceněné

obráběcí stroje

Jsme ryze česká firma, která se řadí mezi přední evropské výrobce brousících strojů na kov a dřevěné materiály.

Produkty

dřevoobráběcí stroje

Ryze česká firma RWT, s.r.o., je předním evropským výrobcem širokopásových brusek a brousicích strojů pro dřevěné materiály.

Brousící stroj RWT je poloautomatický stroj pro dokončovací operace kalibrováním a broušením dřevěného masivu, dřevěných a dřevovláknitých desek, laťovek, dýhovaných desek a podobných materiálů. Je možné jej také použít pro mezioperační přebroušení lakovaných desek.

Použité konstrukční materiály a komponenty společně s technickým řešením stroje jsou zárukou spolehlivého snadného a bezpečného provozu stroje, vysoké kvality obrábění a ekonomického provozu.

Hlavní produkty v sekci

Širokopásové brusky

Kalibrační ocelový nebo pogumovaný válec pro přesné kalibrování masivu, dřevotřísky, MDF atd. Kalibrační nebo brousící pogumovaný válec a patka.

Universální provedení pro kalibrování a broušení masivu, dřevotřísky, MDF a dýhovaných desek.

Detail produktu

Kartáčovací stroje

Diskové brousící kartáče o průměru 150 mm s vyměnitelnými brusnými vložkami pro broušení profilovaných dílců z masivu, MDF a lakovaných dílců.

Brousící kartáč o průměru 300 mm s vyměnitelnými vložkami pro broušení profilovaných dílců z masivu, MDF a lakovaných dílců.

Detail produktu

Drásací stroje

Drásací abralonový nebo nerezový kartáč o průměru 200 mm pro drásání a strukturování povrchu masivu.

Detail produktu

Kombinované stroje

Kombinace jednotek s širokým pásem, patkou a kartáčovacích jednotek pro komplexní broušení dílců z masivu MDF, dýhovaných a lakovaných dílců.

Detail produktu

Flag Counter