Oceněné

obráběcí stroje

Jsme ryze česká firma, která se řadí mezi přední evropské výrobce brousících strojů na kov a dřevěné materiály.

Pár slov

o firmě RWT

Historie společnosti

Kořeny firmy sahají až do roku 1921, kdy praděd dnešního majitele Ing. Petra Rojka, Josef Rojek založil v Častolovicích firmu Rojek. Firma dosáhla významného rozvoje a své dřevoobráběcí stroje úspěšně prodávala po celém světě.

Po restitucích rodinného majetku byla v roce 1991 činnost firmy obnovena a Ing. Petr Rojek se stal spolu se svým otcem a bratrem jejím spolumajitelem. Firma rychle navázala na tradici výroby dřevoobráběcích strojů a během několika let se stala předním českým výrobcem a dodavatelem technologií pro truhlářskou výrobu.

Současnost

V roce 1999 se Ing. Petr Rojek rozhodl realizovat své představy o dalším rozvoji osamostatněním a založením vlastní společnosti RWT, s.r.o. se sídlem v Rychnově nad Kněžnou.

Hlavním zaměřením firmy je výroba kovoobráběcích a dřevoobráběcích strojů určených pro operace broušení a finální úpravu kovových a dřevěných materiálů. Technické řešení, variabilita, kvalita zpracování a jednoduchost obsluhy strojů, to jsou hlavní jmenovatelé dosavadních úspěchů v prodejích po celém světě.

Působnost a ocenění

Firma je ryze česká a řadí se mezi přední evropské výrobce brousících strojů na kov a dřevěné materiály.

Tyto brousící a odjehlovací stroje nahrazují namáhavou a poměrně nebezpečnou ruční práci při broušení výlisků, výpalků a leštění nerezových dílů a dřevěných materiálů. Již po několika letech působení na našem i zahraničním trhu naše firma získává významná ocenění na mezinárodních výstavách DREMA v Polsku a na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Přehled certifikátů

Flag Counter